Team Coolminds

Coolminds is een succesvol Full Service internet bureau dat in korte tijd groeide naar een organisatie met 45 vakmensen. Een team van ervaren professionals stak twee jaar geleden de koppen bij elkaar om een internet bureau te bedenken van een nieuwe generatie. Een bureau waar specialisten werken die materie deskundig zijn en vanuit hun deskundigheid adviseren. Zeggen waar het op staat en werk maken dat werkt. Niet meer en niet minder.

Binnen dit team hebben we aandacht voor elkaar, dat vinden we belangrijk. Elke dag met plezier naar je werk, en met plezier werken voor opdrachtgevers. Dit team is ook altijd op zoek naar nieuwe mensen. Mensen die het vak beter willen leren kennen, stagiair of junior medewerker en mensen die al een aantal jaren werkzaam zijn op dit vakgebied.

Rene de Vries

Business development en community shopping
Rene de Vries

Over Rene

Ik traceer mogelijkheden om de business van mijn klant te laten groeien. Waar liggen de kansen? Ik heb ervaring met loyaliteit programma’s bij bancaire organisaties en verzekeraars. Dat zijn vaak organisaties met dagelijks een paar miljoenen website bezoeken. Klanten hebben een binding met die bedrijven en daar ontstaan mogelijkheden.

 

Het kan ook werken bij grote non profit organisatie of bijvoorbeeld BVO’s met veel website traffic. Fans zijn namelijk ook virtueel supporter. In het verlengde van die binding ligt een gunfactor. Daar kun je interessante dingen mee doen. Voor een grote Nederlandse bank hebben we een loyaliteitssysteem ontwikkeld, waarbij de spaarders producten of abonnementen voor de helft van de adviesprijs kunnen kopen. De andere helft betalen ze met punten, die ze bovenop hun spaarrente ontvangen. Dit programma loopt nu een aantal jaren. Het heeft tot nu toe geresulteerd in ruim twee miljoen webverkopen. Die shop trekt dagelijks tachtigduizend bezoekers. Dat zijn zaken die we hier ontwikkelen.
 
In short
Ontwikkelaar van business concepten, waarbij grootschalige klantcontact worden ingezet als basis voor business optimalisatie. Adviseerde vrijwel alle grote financials in Nederland. Expertise gebieden: business development, strategisch advies en communityshopping.